DRN Kimya Pazarlama Dağıtım Endüstriyel Temizlik ve Kimyasal Ürünler | Zenith & Tunex

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Bu beyan drn.com.tr'nin gizlilik politikasını içerir. drn.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

drn.com.tr giriş aşamasında ve/veya daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, drn.com.tr olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, bilinen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, drn.com.tr, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Yukarıda sayılan ve açıklanan nedenler dışında drn.com.tr üzerinden herhangi bir elektronik satış yapılmayacak olup satış ve tedarik için bilinen, farklı veya kurumsal sitelere yönlendirme yapılabilir. Bu tip durumlarda ilgili sitenin gizlilik ve mesafeli satış sözleşmeleri geçerlidir.


ÜRÜN BİLGİ FORMU